Sorgulama

Vodafone Bedava İnternet 2022 (Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri)

Vodafone bedava  internet (güncel kampanyalar) internet üzerinde en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Vodafone bedava internet 2022 kampanyaları ile yeni Vodafone kullanıcıları ve bünyesinde bulunan Vodafone müşterilerini korumak için çeşitli internet kampanyaları ile hizmet vermektedir.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyaları güncel hali aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone süper market yanımda
 • Vodafone yanımda ile bedava internet
 • Arkadaşını Vodafone davet et 15 GB hediye internet kazan
 • Vodafone mobil ödeme ile 1 GB internet hediye kazan
 • Vodafone Hoş geldin hediyesi
 • Vodafone mobil ödeme’den 1 GB internet hediye
 • Toplan gel kampanyası
 • Arkadaşını davet 15 GB hediye internet kazan
 • 4.5G kullan kazan
 • Vodafone seviyorum interneti
 • Vodafone  e-fatura ile bedava internet kazan

Vodafone Süper Market Yanımda

Vodafone süper market yanımda ile bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak ana sayfa üzerinde yer alan süper market yanımda seçeneğine tıklayarak, ilk süper market alışverişlerinde haftalık 10 GB internet kazanabilirsiniz. Bir sonraki süper market yanımda ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde haftalık 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İle Bedava İnternet

Vodafone bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan vodafone müşterilerine özel yanımda uygulaması ile bir hafta geçerli bedava internet kazanabilirler. Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek fırsatlar dünyası bölümünde yer alan hediye çarkı ile kişiye özel hediye fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Arkadaşını Vodafone Davet Et 15 GB Hediye İnternet Kazan

Arkadaşını Vodafone davet et 15 GB hediye internet kazan kampanyası ile Vodafone müşterileri arkadaşlarını Vodafone evde internetli kampanyasına davet etmeleri ve katılmaları sayesinde davet edilen müşteri ve davet eden müşteri 3 ay boyunca 15 GB internet kazanabilecektir. Arkadaş daveti sınırsınızdır.

Vodafone Mobil Ödeme İle 1 GB İnternet Hediye Kazan

Vodafone 1 GB internet kazan kampanyası ile 1 GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone faturasız hat müşterileri mobil ödeme ile Samsung Galaxy Strore’da tek seferde 10 TL ve üzeri ilk harcamalarına bir hafta geçerli 1 GB internet hediye kazanabilirsiniz.

Bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar harcama ödemesini gerçekleştirmeden önce KATIL S yazıp 2020’ye kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

Her kullanıcı bu kampanyadan tek seferde yararlanabilmektedir. 

Vodafone Hoş geldin Hediyesi

Vodafone hoş geldin hediyesi ile bir aylık 10 GB veya 20 GB internet hediye. Vodafone hoş geldin kampanyasından Vodafone satış mağazalarından numara taşıyan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan Vodafone müşterileri mevcut tarifelerine ek olarak 1 aylık 20 GB veya 10 GB internet kazanıyorlar.

Vodafone Mobil Ödeme’den 1GB İnternet Hediye

Vodafone Mobil Ödeme’yi açın, hediye 1 GB kazanın! Vodafone mobil ödeme’den 1 GB internet hediye kampanyası ile 1 GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone faturasız hat müşterileri mobil ödeme ile AppStore’da tek seferde yapılacak 10 TL ve üzeri ilk harcamalara bir hafta geçerli 1 GB internet hediye kazanabilirsiniz.

Bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar harcama ödemesini gerçekleştirmeden önce KATIL APP yazıp 2020’ye kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

Her kullanıcı bu kampanyadan bir sefer yararlanabilmektedir. Kampanya sona ermiştir.

Toplan Gel Kampanyası

Toplan gel kampanyası ile numarasını Vodafone taşıyan ya da yeni hat alma başvurusunda bulunan müşteriler bir grupta toplanarak çeşitli hediyelerden kazanabilirler. 1 yıl sınırsız Whatsapp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı sosyal medya platformlarından Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarının yanında 2 GB internet hediyesi kazanabilirler.

Arkadaşını Davet Et 15 GB Hediye İnternet Kazan

Arkadaşını davet et 15 GB hediye internet kazan kampanyası ile bir arkadaşını Vodafone’lu yaparak 3 ay geçerli 15 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

4.5G Kullan Kazan Kampanyası

4.5G kullan kazan kampanyası ile 4.5G kullanmamış, 4.5G aboneliği, uyumlu SIM kart ve telefon kullanan müşteriler 4.5G ile internet kullanımına başlamaları halinde SMS ile kendilerine belirtilen tarihten itibaren 2 GB, 5 GB ya da 10 GB internet kazanabilirler.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Vodafone seviyorum interneti testi ile internet kazanabilirsiniz. Vodafone yeni kampanyası dâhilinde seviyorum interneti testindeki soruları cevaplayan Vodafone müşterileri 3 GB ile 5 yıl geçerli 1 TB internet hediyesi kazanabilirler. Vodafone seviyorum interneti testi internet sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız. 

Vodafone E-Fatura İle Bedava İnternet Kazan

Vodafone e-fatura ile bedava internet kazan kampanyası ile vodafone hem doğayı korumak hem de müşterilerine bedava internet hizmeti sağlamaktadır. E-fatura sistemine geçiş sağlayan Vodafone müşterileri bedava internet kazanıyor. Bedava internet kazanmak için EFATURA (boşluk) eposta adresinizi yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone 2022 Bedava İnternet

Vodafone 2022 bedava internet kampanyalarından yararlanmak ve bu kampanyalardan haberdar olmak için mobil cihazınıza Vodafone yanımda uygulamasını indirebilir ya da Vodafone resmi internet sayfası üzerinden güncel bedava internet kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone bedava internet veren uygulamalar internette en çok araştırılan sorular arasında yer almaktadır. Vodafone bedava internet veren uygulamalar yer alan  Yanımda uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu