Gündem

Twitter’da Erişim Sorunu! Twitter Çöktü mü, Neden Açılmıyor?

28 Mart günü saat 15:00’te dev iletişim platformu Twitter’da ana sayfanın güncellenmeme sorunu yaşandı. Mobil ve masaüstü uygulamalarda yaşanan sorunla ilgili Twitter’dan bir açıklama gelmezken kullanıcılar neden Twitter’ı açmıyor? Sorusuna yanıt aramaya başladı. Twitter’daki erişim sorununun şimdilik yerel olarak etkilediği ilk bilgiler arasında yer aldı. Bazı kullanıcılar için sorun kısa sürede giderilirken, birçok kullanıcı için Twitter akışı güncellenemiyor.

Twitter Akış Yenilememe Sorunu Yaşanıyor

Twitter akış yenilememe sorunu 28 Mart saat 15:00 ile gündeme geldi. Dev Sosyal Medya platformunda güncellememe problemi yaşandı. Tweet atamayan ve akışı göremeyen kullanıcılar yaşadıkları problemi farklı uygulamalardan dile getirdi. Problem yaklaşık 10 dakika kadar sürerken sorun ile alakalı Twitter’dan resmi bir açıklama gelmedi.

Twitter Neden Açılmıyor?

Sosyal medya platformu Twitter’a dünya genelinde erişim sıkıntısı yaşandığı tahmin ediliyor. Henüz konuyla ilgili açıklama gelmedi.

Sosyal medya hata bildirim haritasına bakıldığında İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir’de yoğun şekilde hata bildirimi yapıldığı görülüyor. Bildirimlerde ön plana çıkan en büyük sorun akış yenilememe sorunu olurken, bir kısım kullanıcı da Twitter’ın hiç açılmadığı da görülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu