Trendler

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları 2023 (Ücretsiz Konuşma)

Turkcell bedava dakika kazanma yolları denildiğinde sayılabilecek pek çok alternatif mevcuttur. Bu dakikalar farklı operatörlerle ve Turkcell kullanıcıları ile ücretsiz konuşmanızı sağlar. Faturalı ve faturasız hat müşterileri için Turkcell dakika kazanma 2023 yöntemlerine ek olarak Bip dakika kazanma hakkındaki ayrıntılara da içeriğimizden ulaşabilirsiniz. İşte detaylar.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2023

Bedava dakika kazanmak amacıyla 2222’ye sms atmanız yeterli olacaktır. Bunun için kullanabileceğiniz 3 yöntem şunlardır:

 • FIRSAT” yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj göndererek Turkcell konuşma paketinizin hattınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
 • SURPRIZ” yazıp 2222 numarasına kısa mesaj (SMS) atarak Turkcell hediye dakika kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Dakikalarınız kısa zamanda hattınıza yüklenecektir.
 • Bu yöntemi kullanarak Turkcell her yöne bedava dakika kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken “GEL DK” yazdığınız kısa mesajı 2222’ye göndermektir.

Turkcell Bip Dakika Kazanma

Turkcell Bip uygulaması ile 100 dakika kazanabilirsiniz. Bip 100 dakika kazanma ile ilgili detaylar şunlardır:

 • Hattınıza tanımlanan dakikalar her yine kullanılabilmektedir.
 • 100 dakika için 1 TL ücret alınmaktadır.
 • Bu fırsattan faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalanabilmektedir.
 • Dakikalarınız bittikçe paketi yenileyebilir ve her seferinde 100 dakika kazanabilirsiniz.

Bip dakika kazanmak için, BIP100DK yazıp 2220 numarasına kısa mesaj atmanız gerekir. Talebiniz alındıktan sonraki 24 saatlik süre içerisinde 100 dakika konuşma hakkınız hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi

Bedava dakika hilesi yapmanıza gerek kalmadan salla kazan ile hediye dakika kazanmanız mümkündür. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Turkcell hesabım uygulamasına girin.
 • Salla kazan” kısmına tıklayın ve telefonunuzu sallayın.
 • Kaç dakika kazandığınız ekranınızda yazacaktır. Sonrasında sms ile bilgilendirmesi de yapılır.
 • Bu fırsattan haftada bir kez faydalanabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Hediye Dakika Kazanma

Turkcell operatörünün kullanıcılarına bedava dakikalar verdiği birçok kampanya ve fırsat mevcuttur. Biz de sizler için bunlardan birkaçını derledik:

 • Faturalı hat kullanıcılarına özel olan 100, 250, 500 dakikalık fırsat için “HEDİYE DK” yazıp 2222’ye sms atmanız yeterlidir.
 • Turkcell faturalı hat sahiplerine özel olarak hafta sonu geçerli olan hediye dakika fırsatı sunmaktadır. Bunun için “BOL DK HAFTASONU” yazıp 2222’ye sms atmalısınız. Bu fırsat sayesinde kazanacağınız dakikaların kullanımı Cuma akşamı saat 20.00’da başlar ve Pazar akşamı 23.59 ‘da sona erer.
 • Turkcell faturasız hat sahipleri için sadakat kampanyası kapsamında her yöne bedava dakika tanımlamaktadır. Ay içinde yaptıkları yüklemeye göre hediye dakika miktarları artmaktadır. 15-24 TL arasına 100 dakika, 25 TL ve üzeri yükleme yapanlara ise 250 dakika hediye etmektedir.
 • Turkcell hattınızın olduğu cep telefonunda internet kullanmıyorsanız aylık 500 dakika her yöne fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu fırsat faturalı hat sahiplerine özeldir. 6 ay boyunca dakikalarınız yenilenmektedir. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak hediye dakikalarınızı talep edebilirsiniz.

Gurbet Tarifesi İle Turkcell’de Bedava 1.000 Dakika Kazanma 2023

Bu hediyeden faydalanabilmek için Turkcell Gurbet tarifesini kullanıyor olmalısınız. Yaptığınız 20 TL ve üzerindeki yüklemeler için aylık 1.000 dakika hediye konuşma kazanırsınız. Buna ek olarak sadece Bip uygulamasında kullanabileceğiniz 1 GB internet de hattınıza tanımlanır.

Kazandığınız hediye dakikalar sadece yurt için aramalarda kullanım içindir. İnternet hediyesi ise tüm ülkeleri kapsamaktadır.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Bedava Konuşma Kampanyası

Turkcell faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanmış bu fırsatta cumartesi ve Pazar günleri Turkcell’lilerle bedava konuşabilirsiniz. Bu sadece yurt içi aramalar için geçerlidir.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için 35 TL ve üzerinde TL yüklemeniz gerekmektedir. Yüklemenin ardından size gelen bilgilendirme mesajı sonrasındaki tüm hafta sonlarında Turkcell’lilerle ücretsiz konuşabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta İle Bedava Dakika Kazanma

Size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek sürpriz noktası fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu sayede hediye dakikalar, internet paketleri ya sms paketleri kazanabilirsiniz.

GNC Uygulaması İle Hediye Dakika Kazanma

Turkcell hat sahibi olan 26 yaş ve altındaki gençler için onlarca fırsat bulunmaktadır. Bunlardan biri de hediye dakika, sms ve internettir. Play store ya da AppStore aracılığıyla indireceğiniz GNC uygulamasındaki Yumurta Çatlat ile haftada 2 defa bu hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Sms Numaraları

Mesaj İçeriğiSMS numarasıHediye Dakika
FIRSAT2222Sms ile bilgi mesajı gelecektir.
SURPRIZ2222Bilgilendirme mesajı ile iletilir.
BIP100DK2200100 dakika
GEL DK222230 dakika
HEDIYE DK2222100, 250, 500
BOL DK HAFTASONU2222Hafta sonu boyunca ücretsiz
SK1372200500 dakika
OYNA3033Günlük 4 saat(1 defaya mahsus)
Turkcell Bedava Dakika Kazanma Sms Numaraları

Bol GB Tanışma Seti Kampanyası İle Hediye Dakika

Turkcell’den faturasız hat alan kullanıcılara özel bir kampanyadır. Hattı ilk aldıkları zaman 750 dakika, 25 GB ve 250 sms hediyesi otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu bir defaya mahsus bir hediyedir. 30 gün içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devredilmez.

Turkcell Oyun Kulüp Servisi İle Bedava Dakika Kazanma

Oyna” yazıp 3033’e sms atan Turkcell kullanıcılarının haftalık oyun kulüp servisi başlatılmış olur. Haftalık 2 adet oyun indirme hakları olan bu servis sayesinde günlük 4 saat (1 defaya mahsus) hediye dakika kazanmış olurlar. Oyun kulüp servisinin haftalık ücreti 7 TL’dir. Her hafta bu servisi yenileme hakları mevcuttur.

Konuş Kazan Kampanyası

Turkcell faturasız hat sahipleri konuş kazan kampanyası ile gün içinde konuştukları süre kadar hediye dakikayı ertesi gün için kazanırlar. Yaptığınız konuşmaların dakikası 80,64 kuruş olarak ücretlendirilir. Kampanya ile kazandığınız halde kullanmadığınız dakikalar başka bir güne devredilmez.

Turkcell Yükle Kazan İle Dakika Kazanma

Bu kampanya son 12 ayda en az 4 kez paket ya da TL yüklemesi yapan ve son 90 günlük sürede aktif Hazır Kart müşterisi olan aboneler içindir. Son 3 aylık süre içinde internet kullanımı 1 GB ve altında olan kullanıcıların kazanacakları hediye miktarları aşağıdaki gibidir:

Geçmiş 4 Aylık Yükleme OrtalamasıKampanya Sms’i Sonrasındaki 3 Gün İçinde Yüklenmesi Gereken Miktar1 Gün Geçerli Kediye Dakika Miktarı
20 TL ve altıEn az 25 TL100 dakika
25TL ve altıEn az 30 TL100 dakika
30 TL ve altıEn az 40 TL100 dakika
40 TL ve altıEn az 50 TL100 dakika
Turkcell Yükle Kazan İle Dakika Kazanma

Daha Fazla Göster

BU İÇERİKLER SİZE ÖZEL:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi kapatarak giriş yapabilirsiniz.