Sosyal Medya

TikTok’tan Nasıl Para Çekilir? 2023 Hesap Açma ve Ödeme Yöntemi

Tiktok para çekemiyorum diyorsanız; Tiktok para nasıl çekilir, nedir, en çok para kazandıran hediyeler, hesap nasıl açılır ve eklenir, para ne zaman hesaba yatar, hediyeler ne kadar, tüm para kazanma yöntemleri ve şartları, hediye nasıl alınır, puanları nedir, asa, araba, yat, cüzdan, öpücük, para yağmuru, çay, panda, spor araba, love balon, ud, çay, baklava jeton fiyatları, yazı ve müzik ekleme nasıl yapılır? tüm bilgileri detaylandırdık.

Yine sayfamızda yer verdiğimiz Tiktok para hesaplayıcı sayesinde, bir videodan ne kadar kazanabileceğinizi hesaplayabilir ve aylık gelirinizi ortalama olarak öğrenebilirsiniz.

Tiktok Banka Hesabı Ekleme Nasıl Yapılır?

Tiktok üzerinden fenomen olan, video çeken bir çok kullanıcı hesaplarında bulunan paraları nasıl çekeceklerini merak etmektedir. Hesabınızda bulunan parayı çekmeniz için ilk olarak bir banka veya kredi kartınızın olması gerekir. Bunlar olmadığında kazandığınız parayı çekmeniz veya hesabınıza tanımlamanız mümkün değildir.

Tiktok Banka Hesabı Ekleme Nasıl Yapılır?

Tiktok banka hesabı ekleme yapmak için aşağıdaki adımları izleyiniz:

 • Tiktok üzerinden hesabınızı kartınız ile birleştirmek/eklemek için mevcut olan banka hesabınızı ”Ayarlar” bölümünden hemen ekleyebilirsiniz.
 • Burada ”Para Çekme Yöntemi Ekle’‘ bölümü olacaktır.
 • Bu sekmenin alt bölümünde ise ”Banka Hesabını Bağla’‘ seçeneği olacaktır.
 • Hemen tıklayarak hesabınızı ekleyebilirsiniz.
 • Mevcut olan banka hesabınızı eklemeniz için telefonunuza 4 haneli bir doğrulama kodu gelecektir.
 • Size gönderilen bu kodu girdikten sonra hesabınızı aktifleştireceğiniz bölümü tamamlayarak hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Tiktok para çekme işleminiz için girmeniz gereken bilgiler aşağıdaki gibidir:

 • SHIFT/BIC Kodu
 • E-posta
 • IBAN
 • Hak sahibinin adı
 • Hak sahibine ait adres bilgileri
 • Girdiğiniz tüm bilgileri onayladıktan sonra banka bilgilerini hesabınıza eklemiş olursunuz.

Tiktok Para Çekme İşlemi

Tiktok Para Çekmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Tiktok hesabınıza giriş yapın ve Ayarlar seçeneğine tıklayın.
 • Burada ödeme limitlerini ve bakiyelerini göreceksiniz.
 • Ayarlar bölümünde bulunan ”Bakiye” bölümüne giriş yapın.
 • Karşınıza çıkan ”Canlı Yayın Hediyeleri” kısmında en az 30 dolar olması gerekir.
 • Bakiyenizi gördüğünüz yerde ”Parayı Çek” butonu vardır.
 • Butona tıkladığınız zaman para çekme işleminiz onaylanır.
 • Para çekme işleminize onay verdikten sonra 12 ve 15 gün içerisinde hesabınıza paranız aktarılacaktır.
 • Paranız hesabınıza geçtikten sonra banka veya ATM üzerinden rahatlıkla çekebilirsiniz.
 • Tiktok’ta hesabınızda en az 30 dolar olunca para çekebilirsiniz.

Tiktok Para Hesaplayıcı

Tiktok para hesaplayıcı uygulamaları ile, kendinizin ve bir başka hesabın aylık olarak ne kadar kazandığını hesaplayarak öğrenebilirsiniz. Bu hesaplayıcıların vermiş olduğu sonuçlar, ortalama fiyatlardır. Hesabın takipçi sayısına, beğenisine, gönderi kalitesine, özgünlüğüne ve diğer pek çok kritere bağlı olarak artabileceği gibi azalabilir de. Tiktok para hesaplayıcı uygulamalar ve siteleri kullanarak, aylık ya da haftalık ortalama kazancınızı öğrenebilirsiniz. Para hesaplayıcı uygulamalara, kullanıcı adınız ile giriş yaparak adımları takip edebilirsiniz. Hesaplama işlemleri için, her sitenin güvenilirliği farklıdır. En güvenilir site ve uygulamaları seçerek, kullanıcı bilgilerinize zarar vermeden hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir olmayan sitelere kullanıcı isminiz ve şifreniz ile giriş yaptığınızda, kişisel bilgilerinize zarar vererek hesabınızın spamlanmasına bile neden olabilir.

Sizler için önerebileceğimiz Exolty para hesaplayıcı ile güvenli ve kolay bir şekilde Tiktok’tan ne kadar kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Bu uygulama ile bir videodan ne kadar para kazanabileceğinizi öğrenebilir ve aylık kazancınızı belirleyebilirsiniz. Kendi hesabınızın yanında merak ettiğiniz başka bir hesabın da ne kadar kazandığını öğrenebilirsiniz.

Tiktok’ta kazandığınız hediyelerin ne kadar olduğunu hesaplamak için yazımıza göz atabilirsiniz.

Tiktok Para Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?

Tiktok videolarınızdan para kazanmak istiyorsanız, uygulama için belirlenen para biriminin ülkeniz tarafından desteklenmesi gerekmektedir. İçeriklerinizi özgün, kaliteli ve hedef kitlenizi uygun olarak hazırladığınızda izlenme ve beğeni sayınız artacaktır. Fenomen haline geldiğinizde Tiktok para çekemiyorum diyorsanız, para çekme işlemi sürecinde bir sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Verdiğimiz adımları uygulayarak, tutarınızı tekrardan çekmeyi denemenizi öneririz. Güvenliğiniz için, kişisel bilgilerinizin ve IBAN numarası gibi hesap bilgilerinizin doğru olduğunu kontrol ediniz. Kişisel ve hesap bilgilerinde yaşanan bazı sorunlar ardından para çekme işleminize geçici süre ile bloke konabilir. Bu tarz sorunlar ile karşılaştığınızda bir süre beklemeniz gerekecektir. Ardından daha dikkatli davranarak, Tiktok bakiyenizden, kartınıza dilediğiniz tutarı aktarabilirsiniz.

Tik Tok’ta Canlı Yayın Nasıl Açılır?

TikTok uygulaması üzerinden canlı yayın yapabilmek için 1000 takipçi sayısına ulaşma zorunluluğu bulunmaktadır. TikTok’ta canlı yayın yapabilmek için internet ve yükleme hızının iyi olmaması durumda yapacağınız canlı yayın zorlaşacak ve görünüm kalitesi düşecektir. Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza çıkacak olan ‘+’ simgesine basıp ekranın alt bölümünde Live ve video sekmesi göreceksiniz, ekranı sola çekip bir başlık belirlemeniz gerekecek sonrasında Live (canlı) olun sekmesine basarak canlı yayına başlayabilirsiniz.

Tik Tok Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

Son zamanlarda internet üzerinden  maddi kazanç sağlamaya yardımcı olan bir uygulama haline geldiği görülmektedir. Çoğunlukla 18 – 24 yaş aralığının yoğun bir şekilde kullandığı Tik Tok’ta başarılı olmanız için kaliteli, eğlenceli ve dikkat çekici “Viral” olacak başlıklar altında videolar çekmeniz gerekmektedir. Bu videolar sayesinde bir kitle oluşturup açtığınız canlı yayınlara gelen kitle sayesinde para kazanabilirsiniz.

TikTok’ta Para Kazanma Yöntemi

Tiktok para kazanma şartları nelerdir, 1000 İZLENME kaç TL, para hesaplayıcı üzerinden kazancımı nasıl hesaplarım, Tiktokta para Kazanmak için kaç takipçi gerekir, izlenme başına para ne kadar gelir, Tiktokerler ne kadar kazanıyor ve tiktok’tan para hesaplama ve merak edilenler içeriğimizde yer almaktadır Tiktoktan para kazanma yöntemlerine aşağıdaki gibidir:

Para kazanmanızı sağlayacak 5 yol şu şekildedir:

 1. Sponsor bulmak: Tiktok’ta sponsor bulmak için en az 50 bin takipçiye sahip olmanız gerekmektedir. Sponsor olan markalar ve size reklam için başvuracak kişiler 50 bin takipçi talep etmektedir.
 2. E-ticaret:  Gençlere yönelik e-Ticaret yapmak için videolarınızı kullanabilirsiniz. Kısa süreli videolar oluşturup, bazı videoları ürün ve marka tanıtımları için kullanabilirsiniz
 3. Canlı yayın: Live üzerinden yayın yaparak, abonelerinizin sizi izlemelerini sağlayabilirsiniz.
 4. Sosyal medya hesaplarını büyütmek: Tiktok’ta geniş bir takipçi kitlesi bulunan kullanıcıların genellikle diğer sosyal medya uygulamaları üzerinden hesaplarınıza da kullanıcı katılımı gerçekleştirebilirsiniz. Bunların olmasıyla birlikte sizde sosyal medya fenomeni olabilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarınızda doğrudan büyüyecek ve bu sosyal medya hesaplarınıza reklam geldiği zaman tanıtımlarını yapıp yada hesabı satarak para kazanabilirsiniz.
 5. Kullanıcıları Youtube’ ye yönlendirmek: Youtube üzerinden beğenilen videolarınızı paylaşıp bu sayede ek bir gelir elde edebilirsiniz.

Tik Tok’ta Hediye Puan Kazanmak

Uygulama üzerinde kazanma konusunda bir sınır bulunmamaktadır. Sizin aktifliğinize göre puanlar 100 ile 1000 puan olarak değişiklik göstermektedir. Canlı yayın açtığınız zaman size gelen hediyeler sayesinde paranız cüzdanda birikmektedir. En az 20 dolar hesabınızda biriktiği zaman biriken paranızı çekebilirsiniz.

Tik Tok’ta Jeton Ne Kadar? (TL)

Sizin için bu uygulama üzerinde başarılı olan videolarını izleyip, canlı yayınlarına katıldığınız kullanıcı için bağış veya hediye göndermek isterseniz öncelikte hesabınızda yeterli jeton bulunması gerekmektedir.

 • 1 Jeton fiyatı 0,7 Kuruş’tur.
 • 70 jeton fiyatı 6,69 TL’dir.
 • 350 jeton fiyatı 34 TL’dir.
 • 500 jeton fiyatı 35 TL’dir.
 • 1.400 jeton fiyatı 134,99 TL’dir.
 • 2.000 jeton 135 TL
 • 3.500 jeton: 339,99 TL
 • 5.000 jeton 350 TL
 • 7.000 jeton: 979,99 TL

Tik Tok Hediye Fiyatları Ne Kadardır?

Severek takip ettiğiniz kullanıcılara gönderdiğiniz hediye simgelerinin fiyatlarını ve hesabı kullananlara bu simgelerin karşılığı ne olarak geçiyor merak edenler için;

 • Asa hediye fiyatı gönderen kişiye 17 TL’den satılır. Hediyeyi alan kişiye ise 7 TL ödenmektedir.
 • Gül:  gönderen kişiye 25 kuruşa satılır. Hediyeyi alan kişiye 10 kuruş ödenmektedir.🌹
 • Öpücük: gönderen kişiye 17 TL satılır. Hediyeyi alan kişiye 7 TL ödenmektedir.
 • Para yağmuru: Fiyatı gönderen kişiye 105 TL’ye satılır. Hediyeyi alan kişiye 65 TL ödenmektedir.
 • Yat: Fiyatı, gönderen kişiye 850 TL’ye satılır. Hediyeyi alan kişiye 350 TL ödenmektedir.
 • Spor Araba: Fiyat, gönderen kişiye 3.200 TL’ye satılır. Hediyeyi alan kişiye 1.300 TL ödenmektedir.🚗

Göndermiş olduğunuz simgelerin %20’si vergi olarak kesilmektedir.

TikTok’ta Cüzdan (Wallet) Nedir?

Canlı yayın açıp belirli bir kitleye ulaşıp aktif hale gelen kullanıcılar için hediye ve jetonların biriktiği bölümdür. İzleyicilerinizin size yapmış olduğu bağışlar burada birikir.

Tiktok cüzdan açmak için aşağıdaki adımları izleyiniz:

 • Tik Tok uygulamasını açıp,
 • Profilinize girin,
 • Sağ üst köşede bulunan 3 nokta işaretine tıklayın,

Cüzdan💸 kısmına tıklayıp toplanan jetonlarınızı ve satın alma seçeneklerini görüp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tik Tok’ta Elmas Nasıl Alınır?

Tiktok’ta aldığınız hediyeleri fenomenler kendi aralarında değiştirebilirler. Videoların altında bulunan “Hediye ver” butonu ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hediyeleri değiştirebilmek için belirli bir takipçi sayısına ve popülerliğe ulaşmanız gerektiğini unutmayın. Takipçilerin size gönderdiği hediyelerin sayıları yüksekse bu hediyeler sizde elmas olarak görünmektedir.

TikTok’ta Fenomen Nasıl Olunur?

Açmış olduğunuz hesap kişisel bir kullanıcı hesabı olmalı, yüzünüzün belli olduğu güzel bir resim yükleyip kendinize bir isim belirlemelisiniz. Fenomen olup uygulamada hemen yükselmek isteyebilirsiniz ama bunun için belirli bir zaman harcamanız gerekmektedir. Yabancı şarkılardan çok Türkçe şarkılardan yapılan videolar daha çok dikkat çekmektedir. Gündemde bulunan konulardan video atıp canlı yayınlarınızı düzenli yaparsanız takipçi sayınız ve popülariteniz artacaktır.

Türkçe dublajlar, görüntü geçişleri ile ilgili yükleyeceğiniz bir video size çok fazla takipçi ve beğeni getirmektedir.

Tiktok Hesabı Nasıl Silinir?

Hesabınızı kalıcı olarak silmeye karar verdiyseniz, Android veya iOS mobil cihazınız üzerinden Tiktok uygulamanıza giriş yapmalısınız. Hesabınıza erişim sağladıktan sonra ikinci adım olarak profilinize giriş sağlayıp, profil resminizin üzerine dokunmanız gerekecek ve açılan yeni sayfada sağ üst tarafta bulunan 3 Nokta simgesine tıklayıp karşınıza çıkan Hesabımı yönet yazısından, yeniden açılan ekranın en altında Hesabımı sil seçeneğine tıklayıp hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

BU İÇERİKLER SİZE ÖZEL:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi kapatarak giriş yapabilirsiniz.