Sosyal Medya

TikTok Ücretsiz Beğeni Hilesi 2023 Apk Android Iphone Uygulamaları (Her Video İçin 10.000 Bedava)

TikTok’ta özel videolarınızın ne kadar izleneceğini ve kaç beğeni alacağını önceden tahmin edemiyorsunuz. Videonun alacağı etkileşim potansiyeli, sizin daha fazla kullanıcıya ulaşmanızda etkili olup bu sayede beğeni sayınızı artırmaya da yarayacaktır. Organik olarak beğeni elde edemeyen kullanıcılar ise TikTok beğeni hilesine yönelmektedir.

TikTok platformunun milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır ve bu kullanıcılar arasında ön plana çıkmanız için profilinizin aktif ve kaliteli içeriklere sahip olması gerekmektedir. TikTok ücretsiz beğeni hilesi ile milyonlarca kullanıcı arasında fark edilmeniz kolaylaşmaktadır. Beğeni hilesi, bot hesaplardan ve organik hesaplardan yapılabilmektedir. Ücretsiz beğeni hileleri sağlayan siteler belli bir limitli olup limiti doldurduğunuzda sizden para talep edeceklerdir. Ücretsiz beğeni hilesi yanında sizin için araştırdığımız en uygun beğeni hilesi fiyatlarını ve nasıl yapıldığını göreceksiniz. Bedava beğeni hilesine ulaşacağınız sitenin adresi ise ‘bayigram.com’ adresidir. Yapmış olduğunuz hilelerde oluşabilecek her türlü mağduriyetlerden sizler sorumlu olacaksanız.

Ücretsiz Tiktok Beğeni Hilesi
Tiktok Bedava hile

TikTok Beğeni Hilesi Satın Alma

TikTok’ta kullanıcılar, etkileşim için çeşitli yollara başvurmaktadır. Takipçi satın alma, izlenme satın alma, beğeni satın alma bunlara örnek olarak gösterilebilir. Kullanıcıların bu istekleri doğrultusunda birçok internet sitesi paketler oluşturmuştur. Aşağıdaki bu paketlere örnekler gösterilmektedir.

Tiktok Ücretsiz Beğeni Hilesi
TikTok’ta 100.000 Beğeni Alabilir Miyim?
Ücretsiz Tiktok Beğeni Hilesi
Tiktok Bedava Beğeni Hilesi

TikTok’ta 100 Beğeni Satın Alma

TikTok’ta 100 beğeni satın almak istediğinizde 3 TL ile 10 TL arasında ödeme yapma seçeneğiniz mevcuttur. Beğeni satın almak için hesabınızın ‘Herkese Açık’ olması gerekmektedir. Beğeni kazandıran sitelerin bu hizmette size sağladığı haklar arasında şunlar vardır:

 • Hızlı beğeni gönderimi
 • Etkileşim artırma
 • %100 Türk kullanıcı beğenisi
 • 7/24 canlı destek
 • Keşfete düşme etkili beğeni
 • Güvenli ödeme

TikTok 500 Beğeni Satın Alma

TikTok hesabınıza 500 beğeni satın almak istediğinizde ortalama ödeyeceğiniz tutar 2025 TL olacaktır. Etkileşim artırmanıza ve hızlı bir şekilde keşfete düşmenizi sağlayan bu hizmetlerde 7/24 canlı destek sağlanmaktadır. Ayrıca satın alırken hesap şifreniz istenmemektedir. Hızlı Güvenli ödeme ve %100 Türk beğeni ile beğenilerinizi hesabınıza satın alabilirsiniz.

TikTok 1000 Beğeni Satın Alma

TikTok 1000 beğeni satın alma işlemi için 25 TL ile 50 TL arasında ödeme yapmanız gerekmektedir. Anlık olarak keşfete düşme ve etkileşim artırmaya yarayan beğeniler için hesabınızın şifresini paylaşmanıza gerek olmamaktadır. %100 Türk beğeni istiyorsanız, bu hizmete ulaşabilir, güvenli ödeme yapabilirsiniz.

TikTok 5000 Beğeni Satın Alma

Daha fazla TikTok beğenisine ihtiyacım var diyorsanız, hesabınıza 5000 beğeni de alabilirsiniz. Bu beğeniler sayesinde hem hesabınızın beğeni artacak hem de videolarınız keşfete düşerek daha çok kullanıcıya ulaşacaktır. TikTok 5000 beğeni ücreti ise 140 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

TikTok Türk Beğeni ve TikTok Global Beğeni Arasındaki Fark Nedir?

Beğeni satın alırken görebileceğiniz ‘’TikTok Türk Beğeni’’ cümlesinin anlamı, beğeni satın alacağınız hesabına yüklenecek beğenilerin Türk hesaplar tarafından olacağı anlamına gelmektedir. ‘’TikTok Global Beğeni’’ ise platformdaki hesabınıza yüklenecek olan beğenilerin Türk veya başka ülkelerden gelebilecek olacağıdır. Burada karışık beğeniler bulunmaktadır. Genellikle TikTok yabancı beğeni hizmeti en çok merak edilen paketler arasında yer almaktadır. TikTok yabancı beğeni hizmetinde Türk olmayan hesaplar tarafından hesabınıza beğeni gelecektir.

Tik Tok Beğeni Hilesi Fiyatları

Her yıl değişen TikTok beğeni hilesi fiyatlarını en düşük ve en yüksek olarak ayırmak mümkün. Örneğin 2023 yılındaki fiyatlara bakacak olursak:

YılEn Düşük Beğeni FiyatıEn Yüksek Beğeni Fiyatı
20213.5 TL15 TL
20225 TL45 TL
Tik Tok Beğeni Hilesi Fiyatları

Fiyatlara baktığımızda bir artış görüyoruz. Platforma duyulan ilginin artmasıyla yoğun talep gören beğeni hilelerinin fiyat artışı da zaman geçtikte kaçınılmaz olmaktadır. Beğeni fiyatları düştükçe, beğeni kalitesi de düşmektedir. Bu yüzden beğeni satın alırken bu noktayı unutmamanız gerekmektedir.

TikTok Beğeni Satın Alma Ne İşe Yarar?

TikTok’ta hesabınıza beğeni satın aldığınızda videolarınızı daha kolay keşfet kısmına düşürebilir, izlenmenizi artırabilirsiniz. Çünkü TikTok’un sahip olduğu algoritma beğeni ve izlenmeye göre işlemektedir. Beğeni ve izlenme sayınız ne kadar artarsa, keşfete düşme ihtimaliniz de aynı oranda yükselmektedir. Keşfete düşen videonuz daha çok kullanıcıya ulaşacak ve takipçi sayınızın da yükselmesini sağlayacaktır. Bu sayede belli bir hayran kitlesi oluşturabilirsiniz.

Özetle, Tiktok beğeni satın aldığınızda sağlayacağınız faydaları sıralayacak olursak:

 • Anında etkileşim olanağı
 • Hızlı keşfete düşme
 • İzlenme ve beğeni sayılarında artış
Tiktokta Beğeni Hilesi
Beğeni Hilesi Nelerdir ?

TikTok Beğeni Satın Alma Güvenli Mi?

TikTok sosyal medya platformunda birçok kullanıcı beğeni satın almak istemektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Birçok site, size TikTok’ta ön plana çıkmanız için paketler sunmaktadır. Beğeni paketleri, takipçi paketleri gibi satın alabileceğiniz paketler vardır. Bu web sitelerinin çoğu spamdır. Hesabınızı iyileştirmeyi ve yükseltmeyi düşünürken anında hesabınızı çaldırabilir, hatta kapanmasına yol açabilirsiniz. Güvenlik ihlali içeren sitelerden alına paketler, hem maddi kaybınıza yol açmakta hem de hesabınızı kaybetmenize neden olabilmektedir.

TikTok Beğeni Hilesi Zararları Neler?

TikTok beğeni hilesi zararları bulunmaktadır. Hesabınızın beğeni ve takipçi sayısınız artırmaya çalışırken profilinize zarar da verebilirsiniz. Beğeni hilesinin zararları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • TikTok hesabınız blacklist’e düşebilir.
 • Profiliniz bot hesaplar ile bir tutulabilir.
 • Etkileşim olasılığınız düşebilir.
 • Bot hesaplar kapandıkça hesabınızdaki beğeni sayısı düşebilir.
 • Trendlere girmeniz zorlaşabilir.
 • Hesabınız başka kullanıcılara önerilmeyebilir.
tiktok çalışan beğeni hilesi
Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır

TikTok Beğeni Hilesi Faydaları Neler?

TikTok’ta açtığınız hesabınız aktif ve etkileşimi yüksek ise aşağıdaki faydaları sıralayabiliriz:

 • Hızlı etkileşim sağlama
 • İzlenme ve yorum sayılarında artış
 • Beğeni sayılarında yükselme
 • Etkileşim artırma

Bahsedilen TikTok beğeni hilesi fayları, hesabınıza düzenli bir şekilde içerik oluşturduğunuzda ve tek bir seferde değil de düzenli olarak beğeni satın aldığınızda daha da sağlıklı olacaktır. Devamlı bir şekilde beğeni almanız, hesabınıza katkı sağlayacaktır. Fakat %100 bot hesaplı beğeni almamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü etkileşim sağlamak yerine spam altında olabilirsiniz.

TikTok’ta 100.000 Beğeni Alabilir Miyim?

TikTok beğeni hilesi için birçok seçeneğiniz vardır. İster 1000 beğeni ister 100.000 beğeni satın alabilirsiniz. Örnek beğeni paketleri aşağıda yer almaktadır.

10.000 TikTok Beğeni: TikTok’ta 10.000 beğeni satın almak istediğinizde sizden istenilecek ücret tutarı 270 TL’dir. Dilerseniz bu beğenileri beş farklı paylaşımınıza bölebilirsiniz. Hesap şifrenizin talep edilmediği bu pakette teslim süresi maksimum 48 saattir.

20.000 TikTok Beğeni: TikTok’ta 20.000 beğeni için ortalama ücret 450 TL’dir. Bu paketi satın alırken kullanıcı adınızı iletmeniz ve ödeme yapmanız yeterlidir.

100.000 TikTok Beğeni: Daha fazla beğeniye ihtiyaç duyuyorsanız 100.000 beğeni paketi tam size göre! Bu paket içeriğini dilerseniz 20 gönderinize bölebilirsiniz. 100.000 TikTok beğenisinin teslim süresi 8-15 gün arasında değişebilmektedir. Fiyatı ise 1750 TL’dir.

Uygun Fiyatlı TikTok Beğenisi Var Mı?

Her cebe göre TikTok beğeni paketleri bulunmaktadır. Ucuz TikTok beğeni paketlerine örnekler aşağıda yer almaktadır.

Ucuz Tiktok Beğeni Hilesi
Tiktok Uygun Fiyatlı Beğeni Hilesi

TikTok 250 Beğeni: Hesabınıza 250 beğeni satın almak istediğinizde ödeyeceğiniz tutar 5,99 TL’dir. Satın alma işlemi sırasında kişisel bilgilerini vermeniz gerekmektedir.

TikTok 500 Beğeni: TikTok hesabınıza 500 beğeni almak için 11,99 TL ödemeniz yeterlidir. Hesap linkini ve kişisel bilgilerinizi girerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

TikTok 1000 Beğeni: 1000 beğeniyi 24,99 TL’ye almanız mümkün! Tek yapmanız gereken hesap bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi ve ödeme yönteminizi seçmek!

TikTok 2000 Beğeni: TikTok 2000 beğeni hizmeti kullanıcılara 49,99 TL değerinde sunulmaktadır. Ödeme yaptıktan sonra beğeniler en fazla 48 saat içerinde hesabınıza tanımlanmaktadır.

Android Tiktok Beğeni Hilesi Programları 2023

Android market üzerinde aşağıda yer alan programlar beğeni hilesi aramasında mevcuttur.

 1. TikPlus – Takipçi ve Beğeni
 2. TikPlus + Pro Takipçi & Beğeni
 3. TikFame: TikTok takipçilerini ve beğenilerini alın
 4. TikLikes- Tiktok takipçiler ve beğeniler elde edin
 5. TikFamous – TikTok Takipçilerini Artırın
 6. TikFans – Tiktok takipçiler ve beğeniler elde edin
 7. TikPlus Pro – Şifresiz Tiktok Takipçi & İzlenme
 8. TikFans: Tik tok için takipçi ve beğeniler edinin
 9. TikMaster: TikTok için Beğeni ve Takipçi
 10. TikFollowers – TikTok Takip & Beğeniler alın
 11. TikBoost : Boost Followers, Likes and Fans
 12. TikPlus real followers, likes & fans for Tik Toker
 13. TikFame – Get TikTok followers & Tik Likes & Fans
 14. Followers and Likes For TikTok Free App
 15. SedLike – Şifresiz Beğeni

Iphone Tiktok Beğeni Hilesi Programları 2023

Tüm Iphone cihazlar için apple markette yer alan tiktok beğeni programlarından bazıları şunlardır.

 1. Gerçek Takipçi ve Beğeni Kazan
 2. TikPush:Get Followers and Fans
 3. Tiki – Takipçi ve Beğeni
 4. TikTag: Tik Tok takipçi arttır
 5. Followers – for Tik Tok
 6. Followers Tracker for Tik Tok
 7. Reportik

Yukarıda yer alan programlarla sitemizin bağlantısı bulunmamaktadır. Tiktokta kalıcı beğenin özgün ve kaliteli videolar oluşturma, gündemi takip etme ve emek verme olduğunu unutmayın!

Daha Fazla Göster

BU İÇERİKLER SİZE ÖZEL:

2 Yorum

 1. Tiktok beğeni hilesi sitenizi çok beğendim ve kullanıyorum.Örneğin Tiktok beğeni hilesi 500 istiyorum ve sipariş yapıyorum sitenizi başka yerlerde tanıtıyorum çok iyi bir site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi kapatarak giriş yapabilirsiniz.