Sosyal Medya

Tiktok İzlenme Hilesi 2021 Ücretsiz Şifresiz Programsız

TİKTOK İZLENME HİLESİ NASIL YAPILIR? BİLİNMEYEN YÖNTEMLER

TikTok, dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan bir sosyal medya platformudur. İnsanlar ilgi çekerek daha çok izlenme sayısına ulaşabilmek, ‘keşfet’ kısmında yer alabilmek için birbirinden değişik videoları uygulamaya yükleyerek deyim yerindeyse mesai harcamaktadır. Ancak TikTok’a yeni katılan kullanıcıların videoları izlenme olarak çok düşük sayılarda kalmaktadır. Uygulama kullanıcıların devamlılığına, arkadaş sayısına önem veren bir algoritmaya sahiptir. Yani ne kadar fazla izlenilir ve beğeni, yorum alırsanız algoritma sizi öne çıkartarak ‘keşfet’ kısmına doğru taşımaktadır. Bu nedenle kullanıcıların en merak ettikleri konulardan biri izlenme sayısını kolay yoldan nasıl arttırabilecekleri ya da izlenme hilesini nasıl yapabilecekleridir.

Bu yazımızda sizlere TikTok’ta izlenme sayısı neden önemli, izlenme sayısı arttıkça ne kadar para kazanılır, TikTok izlenme hilesi nasıl yapılır, bilinmeyen yöntemleri nelerdir, TikTok izlenme satın alabileceğiniz siteler nelerdir, bu hileler gerçekten işe yarar mı, TikTok’ta izlenme sayısı arttırmanın başka yolları var mı, TikTok izlenme sayısını arttırmak için püf noktalar nelerdir sorularının cevaplarını vereceğiz.

TikTok’ta İzlenme Sayısı Neden Önemli?

TikTok’ta belirli bir takipçi ve izlenme sayınız varsa para kazanmanız mümkündür. Pek çok insan bu nedenle saatlerini ilginç TikTok videoları hazırlayarak izlenme sayısını arttırmaya ayırmaktadır.

 TikTok İzlenme Sayınız Arttıkça Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Hazırladığınız bir TikTok videosu ile ortalama 1.000 izlenme için 0.90-1.10 Cent arasında kazanabileceğinizi söyleyebilmek mümkün. Aşağıda yer alan tabloda Tiktok izlenme sayısına göre kazanç miktarlarını görebilirsiniz.

İzlenme Sayısı1 Günde Paylaşılan Video SayısıAylık Ortalama Kazanç
5.00011.000 TL
10.00024.500 TL
50.000220.000

TikTok İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

TikTok’ta izlenme satın almak, izlenme sayınızı arttırmanız en kolay yoludur. Bu şekilde izlenme sayısını arttıran pek çok internet sitesi mevcuttur. Çoğu bu hizmeti paralı olarak vermektedir. Bu sitelere girerek satın aldığınız paketin ödemesini yaptığınızda, izlenme sayıları TikTok hesabınıza tanımlanacaktır.

TikTok İzlenme Fiyatları Ne Kadar?

Sizin için bir inceleme yaptık ve izlenme satın almak için hangi sitelere ne kadar ödemeniz gerektiğini bulduk. Fiyatlar ortalamadır ve değişiklik gösterebilir.

İnternet Sitesinin Adı1.000 İzlenme5.000 İzlenme10.000 İzlenme50.000 İzlenme500.000 İzlenme
İnstatakipci6.90 TL24.50 TL44 TL195 TL1.800 TL
İyismm4.90 TL19.90 TL139.90 TL849.90 TL
Trmedya10 TL20 TL60 TL
Medyamagaza5 TL15 TL20 TL75 TL
Takipavm5 TL15 TL25 TL75 TL500 TL
İnstagramtakipcileri5 TL25 TL100 TL
Garantilihizmet6 TL20 TL30 TL
eftenimedya4 TL20 TL75 TL400 TL

–                 

TikTok İzlenme Hilesi Gerçekten İşe Yarar Mı?

Bazı internet sayfalarında izlenme hilesinin satılmakta olup, bazı siteler bunun vaadini vermektedir. Ancak bazı sayfalar bunu sağlarken, bazıları sadece dolandırıcılık amaçlı oluşturulmuş sitelerdir. Maalesef bu konuda mağduriyet yaşayan pek çok kullanıcı olmuştur. Kredi kartı bilgilerinin çalınması, hesap bilgilerinin çalınması vb. problemlerle karşılaşılmaması için dikkatli olmak gereklidir.

TikTok’ta İzlenme Sayısını Arttırmanın Başka Yolları Var Mı?

TikTok’ta izlenme oranınızın artması için en önemli koşul videonuzun uygulamanın ‘keşfet’ kısmına düşmesidir. Bunun için kullanmanız gereken yöntemlerden ilki, videonuzu paylaşırken kullandığınız etiketlerin daha çok etkileşim alabileceğiniz TikTok keşfet etiketlerinin arasından seçilmiş olmasıdır.

Keşfet’e düşmenizi kolaylaştıracak etiketlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • #fyp
 • #foryourpage
 • #kesfet
 • #kesfetedusurunbeni
 • #trend
 • #foryou
 • #greenscreen
 • #kesfetedus  

Bu etiketlerden maksimum 6 tanesini seçip video açıklamanıza eklerseniz ‘keşfet’ kısmında yer almanız kolaylaşacak ve doğal olarak izlenme sayınız da önemli bir oranda artacaktır. Daha fazla sayıda etiket kullanmanız faydadan çok zarar getirecektir.

Bir diğer TikTok ‘keşfet’e düşme yolu ise güncel etiketleri takip ederek yapılmaktadır. Güncel etiketleri inceleyerek en çok kullanım sayısına sahip olan 3 etiketi bulun. Videonuzun açıklama kısmına bu 3 etiketi, artı olarak üst kısımda bahsettiğimiz etiketlerden de 3 tanesini ekleyerek paylaşıma sunun. Yine bu yöntem de videonuzun TikTok keşfet kısmına düşmesini ve izlenmelerinizin önemli oranda artmasını sağlayacaktır.

Son yöntem ise VPN yöntemidir. İlk olarak herhangi bir VPN uygulaması ile Amerika’ya bağlanmalısınız. Daha sonra videonuzu açıklama kısmına #fyp #venom #kesfetteyiz @Tiktok yazarak yüklüyoruz. Bu yöntemle izlenme sayınız artacaktır.

TikTok İzlenme Sayısını Arttırmak İçin Püf Noktalar Nelerdir?

 • Çektiğiniz TikTok videolarının yaygın olan akımlardan olmasına dikkat etmelisiniz.
 •  TikTok paylaştığınızda içeriğinizin daha çok beğeni ve yorum alabilmesi için DM yolu ile arkadaşlarınızdan, tanıdıklarınızdan ve ailenizden yardım almayı unutmamalısınız.
 • Çok da abartmadan geri takip yapabilirsiniz.
 • TikTok videolarınızı 17:00-20:00 saatleri arasında paylaşarak etkileşim oranını arttırabilirsiniz.
 • Videolarınıza popüler seslerden eklemeyi unutmayın.
 • Video kalitesi de dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta. Yüksek kaliteli videolar daha çok ilgi çekecek ve izlenme sayınızın artmasında etkili olacaktır.

Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, doğabilecek her türlü zarardan okuyucunun kendisi sorumludur. İzlenme hilesi için güvenilmeyen siteleri kullanmak yerine yazımızın başında bahsettiğimiz ‘keşfet’ kısmına düşmenizi sağlayan etiketler yönteminden faydalanmanız tarafımızca tavsiye edilir.

Yorum

Yorum Yap