Trendler

Pasha Fencer Güncel Hediye Kodları 2022 (Kod Nereye Yazılır?)

Sevilen oyunlardan olan Pasha Fencer’da  güncel hediye kodları ile ücretsiz olarak elmas, altın ve daha birçok şey kazanabilirsiniz. Pasha Fencer oyununu App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Sevilen oyuncu Can Yaman’ın kapak yüzü olduğu Pasha Fencer hediye kodları oyuncular için önem taşımakta. Çünkü bu kodlar sayesinde promosyonlu hediyeler kazanılmakta, oyun daha da eğlenceli hale gelmektedir. Ödüller ile oyun içinde farklı öğeler satın alabilir, oyun karakterinizi yükseltebilir ve oyunda daha uzun süre hayatta kalabilirsiniz. Lider panosunda yüksek sıralara ulaşmanıza da yarayan bu promosyonlardan yararlanabilmek için güncel hediye kodlarını takip etmelisiniz.

Pasha Fencer 2022 Elmas Kodu Nedir?

Pasha Fencer oyunu elmas kodu, oyun tutkunlarının sıklıkla araştırdığı kodlardandır. Elmas kazanmak için kod arayanlar ayrıca piyangoya da başvurabilmektedir. Pasha fencer hediye kodu 2022 şunlardır:

pasha4399pf4399cy4399pasha3666
pf7777pasha1255pasha8588pf7666
pf4399FNHNNHCJMFLOVE0214PF1MONTH
happy2021Pf5399Pf4399Pf7877
Pasha fencer hediye kodları 2022

Pasha Fencer Hediye Kodu Nasıl Alınır?

Fasha Fencer oyununa yeni katıldıysanız ve hediye kodu alımını bilmiyorsanız işte yapmanız gerekenler:

  • Pasha Fencer oyununa giriş yapın
  • Oyunda solda yer alan hediye kutusu avantajı kısmına girin
  • Daha sonra menüyü en sağa kaydırarak Gift Exchange’e tıklayın
  • Son olarak hediye kodunuzu girin ve Ödül Al butonuna tıklayın

Yukarıda yer alan işlemleri tamamladığınız Pasha Fencer elmaslarınız hesabınıza tanımlanacaktır.

Pasha Fencer Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Cihazınızı yormayacak bir yapıda olan Pasha Fencer oyunu için ihtiyacınız olan, mobil cihazınızın 4.1 ve sonrası Android sürümünde olması gerekmektedir. IOS için ise cihazın 7 ve üzeri olması gerekmektedir.

Pasha Fencer Boss Kesme Taktiği Nedir?

Oyundaki zorlu bossları kolayca kesme işlemini merak edenler buraya! Pasha Fencer bossları kolayca kesmek için izlenilecek adımları şunlardır:

  • Oyuna giriş yapın
  • Pasha Fencer’da herhangi bir boss ile karşılaşın
  • Kesmeye başladığınızda birkaç adım geriye giderek uzaktan vurun

Yukarıdaki taktik sayesinde yakın vuruş yapamayıp boss öldürmeniz kolay olmaktadır.

Pasha Fencer’da Nasıl Güç Artırılır?

Birçok mobil oyunda olduğu gibi Pasha Fencer’da da güç önemlidir. Pasha Fencer güç artırmanın ilk adımı öğelerinizi yükseltmektir. Oyunda eşyalarınızın yıldızını tekrar artırmalı ve işleri hızlı yapmalısınız. Cin dökümünüzü geliştirip hayvanlarınızı yetiştirmenizde yarar vardır. Ayrıca mühür bölümünü de iyileştirmelisiniz. Gücünüzü artırmak için son olarak anti yaralanma ve b-elmas satın alabilirsiniz.

Pasha Fencer’da Nasıl Elmas Kazanırım?

Pasha Fencer’da önemli araçlardan biri de elmaslardır. Oyuna giriş yaptığınızda çantalar bölümüne geldiğinizde eski ya da uygunsuz eşyalarınızı kırmızı işaretli biçimde görebilirsiniz. Bu öğelere dokunup satışa koy seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Satışa koyarken fiyatı belirleyebilir, karşınıza çıkan sayfada eşyayı satmak istediğiniz elmas miktarını yazabilirsiniz. Daha sonra onaylaya basarak satışa koyabilirsiniz.

Pasha Fencer APK

Pasha Fencer APK, oyuncuların arattıkları seçenekler arasındadır. Oyunu ücretsiz oynamak isteyenler bu versiyonları cihazlarına yüklemektedirler. İndirebileceğiniz siteler aşağıdaki gibidir::

Pasha Fencer Geri Ödeme Nasıl Alınır?

Günümüzde popüler oyunlar arasında olan Pasha Fencer’a olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Oyun kullanıcıları, oyun içi satın alımlar yaparak hem karakterlerini güçlendirebilmekte hem de oyunu daha eğlenceli hale getirebilmektedirler. Zaman zaman ise geri ödeme almak için talepler oluşturmaktadırlar. Pasha Fencer geri ödeme almak için Google Play’de geri ödeme talep etmeniz gerekmektedir. Google Play Store’a giriş yaparak fatura makbuzunuza tıklayıp geri ödeme politikası kısmına gelin. Takip etme kısmında harcanan tutarı seçin ve ileriye tıklayın. Bu satın alma veya ödemeyi bilmiyorum yazısına tıklayın ve ileri deyin. Ardından bir e-mail alacaksınız. Bu e-mail’de geri ödeme talebinizin alındığı size iletilecektir. Fakat burada bazı kullanıcıların şikâyetleri bulunmaktadır. Para iadesi alındığında Pasha Fencer hesabınız bloke edilebilmektedir.

Pasha Fencer’da Nasıl Hızlı Seviye Atlarım?

Rekabetin kızıştığı Pasha Fencer’da, oyuncular hızlı seviye atlamanın yollarını aramaktadırlar. Pasha Fencer hızlı seviye atlamanın yolları aşağıdaki gibidir:

  • Doğru EXP slotlara ulaşmak için ekranın sağ tarafında yer alan günlük bölümüne tıklayarak önerilen afk yeri seçeneğindeki git butonuna tıklayın. Bu sayede oyunda seviyenize göre en fazla EXP elde edebileceğiniz slotlara yönlendirileceksiniz.
  • Pasha Fencer’dan çıkarken eğer varsa EXP artırıcı ya da AFK kartı kullanarak çıkış atmalısınız. Bu sayede oyun kapalı olsa dahi karakteriniz güçlenmeye ve seviye atlamaya devam etmektedir.
  • AFK bölgesindeyken ekranınızın sol tarafında bulunan otomatik mücadeleyi aktifleştirin. Buradaki amaç, mücadele alanı dolunca sizi otomatik olarak boss ile savaştırmaktır. Bu sayede yeniden AFK bölgesine gönderilirsiniz ve kaybettiğiniz anda oyun otomatik mücadeleyi pasif hale getirip gelişmenize zaman tanımaktadır.

Pasha Fencer’da Cin Dökümünü Nasıl Geliştirebilirim?

Oyunu oynayanlar bilir ki, oyun içerisinde önemli noktalardan biri Cin Dökümüdür. Bu alanda elde edilen oymalarla, oyun karakterinizin vuruş, saldırı, vurma, koruma, yaşam vb. güçlerini artırabilmektesiniz. Pasha Fencer’da cin dökümü geliştirebilmek için ekranın sağ tarafındaki zindan bölümüne tıklayarak başlat butonuna basın. Bu sayede bosslar ile savaşınızda galip gelerek runik elde edebilir, oyunda gelişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu