Sorgulama

Köfteci Yusuf Paket Servis Saatleri 2022 Açılış Kapanış Kaça Kadar?

Köfteci Yusuf Türkiye genelinde 200’den fazla şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Pandemi döneminde Bu işletmede diğerleri gibi korona virüs tedbirleri kapsamında faaliyetini yasal mevzuatta belirtilen şekilde sürdürmeye devam ediyor. Peki Köfteci Yusuf kaçta açılıyor, çalışma saatleri kaçta başlıyor, kaça kadar yemek yenebiliyor, gel al veya paket servis hizmeti saat kaçta sona eriyor, köfteci Yusuf saat kaçta kapanıyor? 2021 yılı Nisan ayına ait bilgiler haberimizde.

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri 2021 Ne Zaman Açılıyor? Saat Kaçta Kapanıyor?

  • Köfteci Yusuf açılış saati : 10:00
  • Restoranlar da yemek yenebilen saatler : 10:00 – 19:00
  • Gel-al çalışma saatleri: 10:00 – 21:00
  • Köfteci Yusuf paket servis saatleri: 10:00 – 21:00
  • Kapanış: 21:00

Tüm şubeler yukarıda belirtilen çalışma saatlerine göre olmasa da genel itibariyle bu saatlerde hizmet vermekteler. Köfteci Yusuf’un çalışma saatleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, 444 61 62 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Paket Servis Ücreti Ne Kadar? Ücretsiz mi?

Paket servis ücreti 60 TL. ve üzerinde yapılan alışverişlerde ücretsiz olup, 60 TL. altı için Köfteci Yusuf 5 TL. paket servis ücreti almaktadır. Ücret hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Hizmet Satış Sözleşmesini buradan okuyabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Paket Servis Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Köfteci yusuf paket servis telefon numarası 444 61 62‘dir. Tüm Türkiye’den alan kodu tuşlamadan arayabilirsiniz. Aşağıda yer alan kısa arama yolunu kullanabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Paket Servisi Aramak İçin Tıklayın.

(Müşteri Hizmetleri Numarasıdır)

Köfteci yusufun internet sayfası üzerinden hemen paket servis siparişi verebilirsiniz. Tüm ürünleri ve ayrıntılar bu sayfada yer almaktadır.

Android cep telefonlarında çalışan ve paket servis siparişi verilebilen mobil uygulamayı bu sayfadan indirebilirsiniz.

Ios işletim sistemine sahip Iphone telefonlardan mobil uygulamayı ise burada yer alan linke tıklayarak indirebilir, bundan sonraki işlemlerinizi uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriğimiz Müşteri Hizmetlerinde alınan bilgilere göre hazırlanmış olup, en doğru ve güncel bilgili Firmanın Resmi İnternet Sitesinden ve müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu