Gündem

Instagram çöktü mü? İnstagram feedback requied hatası nedir? 25 Mayıs Çarşamba 2022 Sorun mu var Neden Girmiyor ?

25 Mayıs Çarşamba 2022 İnstagram sorun mu var, neden girmiyor?

İnstagram feedback requied hatası, sorunla karşılaşan kişilerin gündeminde yer alıyor. İnstagram çöktü mü sorusu, ortaya çıkan feedback requied hatası dolayısıyla Twitter üzerinde pek çok kullanıcının gündemini oluşturdu. İnstagram çöktü mü soruları, “tekrar denemeden önce lütfen birkaç dakika bekle” ve uygulamanın hiç açılmama sorunu dolayısıyla sabah saatlerinde etkisini göstermeye başladı. İşte, İnstagram sorunu hakkında bazı bilgiler

Sabahın ilk saatlerinden bu yana yaşanan problemler dolayısıyla İnstagram çöktü mü sorusuna yanıt arayan birçok kullanıcı, internet üzerinden sorgulamalarına başladı. Peki, İnstagram’da yaşanan sorun nedir ve ne zaman düzelecek? İşte, İnstagram Çöktü mü sorusu hakkında kullanıcıların merak ettiği bazı bilgiler.

instagram

İNSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Feedback requied hatası, geri bildirim gerekiyor hatası sorunu ile gündeme gelen İnstagram, çöktü mü sorusu ile karşı karşıya geldi. Anlık milyonlarca kişiyi serverlarında barındıran sosyal medya devi, konuyla ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmadı.

Sorunun sunucu kaynaklı olduğu düşünülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu