Trendler

Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi 2021

Brawl Stars Oyunu İle Para Kazanma

Son zamanların en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars için bir çok insan oyun içerisinde brawl stars elmas hilesi, Elmas Hilesi kodu, brawl stars 100,000 elmas hilesi 2021, Elmas hilesi 100 de 100, Sınırsız Elmas Hilesi nasıl yapılır gibi soruları araştırıyor. Bu konulardan herhangi birini araştıran biriyseniz doğru adrestesiniz!

Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Bu oyunu Android veya IOS işletim sistemine sahip telefonlara ve tabletlere ayrıca bilgisayarlara emülator sayesinde indirme imkanınız bulunmaktadır.

Android Cihazlara Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Eğer sizde android telefon veya tablet varsa bu kısmı okuyarak oyunu indirebilirsiniz. Yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde aşağıdadır;

 • Cihazınızdan ‘Google Play Store’ adlı uygulamayı bulduktan sonra açın,
 • Açılan uygulamada sağ üstte bulunan arama simgesine tıklayın,
 • Arama bölümüne ‘Brawl Stars’ yazın,
 • Karşınıza çıkan listenin başında bulunan oyunu indirin,
 • İndirdikten sonra oyuna kayıt olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

IOS Cihazlara Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Kullanmış olduğunuz cihaz IOS işletim sistemine sahipse burayı okuyarak oyunu indirebilirsiniz. Yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde aşağıdadır;

 • IOS işletim sistemli telefonunuzda ya da tabletinizde App Store adlı uygulamayı bulduktan sonra açın,
 • Açılan uygulamada sağ altta bulunan ‘Ara’ simgesine tıklayın,
 • Arama bölümüne ‘Brawl Stars’ yazın,
 • Arama yaptıktan sonra karşınıza çıkan listenin başındaki uygulamayı indirin,
 • İndirme işlemi bittikten sonra oyuna kayıt olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayarlara Brawl Stars Oyunu Nasıl İndirilir?

IOS veya Android işletim sistemli herhangi bir cihaz yoksa üzülmeyin çünkü bu oyunu emülator sayesinde bilgisayarınızda oynayabileceksiniz. Bilgisayarınıza oyununu indirme yöntemi detaylı bir şekilde aşağıda gösterilmiştir;

 1. Genymotion
 2. BlueStacks
 3. NoxPlayer
 4. MemuPlay
 5. PrimeOS
 6. GameLoop

Yukarıda bulunan emülatörlerden birini indirdikten sonra;

 1. Kullanmış olduğunuz emülatörde Gmail hesabınızla giriş sağlayın,
 2. Emulator içerisinde bulunan ‘Google Play Store’ uygulamasına girin,
 3. Girmiş olduğunuz uygulamada sağ üstte bulunan arama simgesine tıklayın,
 4. Arama kısmına ‘Brawl Stars’ yazın,
 5. Sonuçlarda birinci sırada olan uygulamayı indirmeye başlayın,
 6. İndirmiş olduğunuz oyunu emülatörün ana sayfasıdan bularak oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: Yukarıda belirtmiş olduğumuz indirme yöntemi neredeyse tüm emülatörlerde aynıdır.

Brawl Stars Oyununa Nasıl Kaydolurum?

Oyunu açtıktan sonra karşınıza oyunu öğreten öğretici kısmı çıkacak. Eğer daha önce bu oyunu oynadıysanız sol üst tarafta bulunan ‘Supercell ID’ kısmına tıklayın ve giriş sağlayın. Fakat bu oyunu ilk defa oynacaksanız eğitimi geçmeniz gerekmektedir. Eğitimi geçtikten sonra karşınıza ilk çıkacak adım ‘Adın ne olsun?’ olacaktır. Bu kısma oyun içerisinde kullanmak istediğiniz adı yazın. Bu kısmı geçtikten sonra ‘Bize yaşını söyle’ kısmı çıkacaktır. Yaşınızı belirlemek için kaydırma çubuğunu kullanabilirsiniz.

Bu kısmı da geçtikten sonra tam oyunu açmak için bir alıştırma savaşı yapmanız gerekecektir. Oyna butonuna basarak alıştırma savaşına başlayabilirsiniz. Alıştırmayı geçip oyunu kazanmak için 10 elmas toplamanız gereklidir. Haritanın ortasında bulunan tüm elmasları topladıktan sonra alıştırma maçı bitecektir. Brawl Stars size bildirimler göndermek istiyor adlı bir yazı karşınıza çıkacaktır. Bildirimlere izin vererek oyun içerisinde gelişen güncellemelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Kaydolma işlemleri bu kadar. Bu işlemlerden sonra sağ alttaki sarı renkte bulunan ‘Oyna’ butonuyla oynamaya devam edebilirsiniz.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Brawl Stars adlı oyunu oynamak aslında çok kolay. Tuşların yerlerini ve ne işe yaradığını bilmeniz gerekiyor. Tuşların yerleri ve ne işe yaradıkları hakkında daha fazla detaylı bilgiyi aşağıda görebilirsiniz;

 • Oynamak istediğiniz karakterin seçimini yaptıktan sonra sol tarafta bulunan yuvarlak mavi pad ile karakterinizin hareketini sağlayabilirsiniz. Emulator ile ise W,A,S,D tuşlarıyla karakterinizi hareket ettirebilirsiniz.
 • Sağ tarafta bulunan kırmızı yuvarlak pad ile düşman takımın oyuncularına doğru isabet alarak normal saldırı yapabilirsiniz.
 • Eğer düşman takımın oyuncusu sizin karakterinize yakınsa kırmızı pad’e bir kere basması yeterli olacaktır,
 • Düşman takımın oyuncusu uzak mesafede bulunuyorsa sağ taraftaki kırmızı pad’i kaydırarak ateş edebilirsiniz.
 • Karakterinizin üstünde 3D şekilde bulunan yeşil bar sizin karakterinizin sağlık durumunu göstermektedir.
 • 3D Şekilde bulunan yeşil can barının altında bulunan 3 adet turuncu renkteki çizgiler silahınızı doldurmadan önce kaç defa daha ateş edebileceğinizi gösterir.
 • Süper atış modu içinse sarı butonu kullanmalısınız.
 • Süper atış modunun kullanımını tekrar yapabilmek için belirli bir süre beklemeniz gerekmektedir. Süre dolduktan sonra tekrardan süper atış modunu kullanabilirsiniz.
 • Emulator kullanıcıları ise mause (fare) kullanarak ateş edebilirler.

Brawl Stars Karakterleri

Meşhur Brawl Stars oyununun içinde 44 adet farklı süper güçleri bulunan karakterler bulunmaktadır. Bu karakterler 7 seviyeden oluşmaktadır. Karakter seviyelerini oyunu oynarak düşük seviyeden yüksek seviyeye doğru ilerlemektedir.

 • Yaygın
 • Nadir
 • Aşırı Nadir
 • Epic
 • Mistik
 • Efsanevi
 • Kromatik
brawl stars elmas hilesi nasil yapilir
Brawl Stars Karakterleri

Oynanış Tarzları

 • Şifacılar
 • Atıcılar
 • Destekler
 • Uzun Menzil
 • Orta Menzil
 • Kısa Menzil

Brawl Stars Karakter İsimleri

Oyuna her geçen gün gelen güncellemeyle birlikte daha fazla karakter geliyor. Anlık olarak 44 karaktere sahip olan Brawl Stars her karaktere ayrı ayrı özel yetenekler eklemiştir.

 • Brawl Stars oyununda yaygın adıyla geçen karakterler 1. Seviye olarak yer almaktadır. Eğer sizde oyuna yeni başlamış bir oyuncuysanız aşağıdaki tabloda yeşil renkte isimleri geçen karakterleri kolayca alabilirsiniz.
 • Ender karakterleri yaygın karakterlere göre 1 kademe daha zor alabileceksiniz. Oyun içerisinde 2. Seviye olarak geçmektedir.
 • Ender karakter seviyesinden sonra gelen aşırı ender karakterleri almanız epey zor olacaktır. Bu karakterler 3. Seviye olarak geçmektedir. İsimlerini tablodaki koyu kırmızıda görebilirsiniz.
 • Aşırı ender karakterlerinden sonra gelen Epik karakterleri oyunu iyi oynayanlar profesyoneller alabileceklerdir. Bu karakterler 4. Seviye olarak geçmektedir.
 • Epic seviyesinden sonra gelen Mistik karakterleri bulmak çok çok daha zor olacaktır. Bunun için daha fazla kutu açmanız gerekebilir. Bu karakterler 5. Seviye grubuna aittirler.
 • Efsanevi karakterleri almak epic karakterleri almaktan daha zordur. Kutulardan çıkma ihtimali oldukça düşük olan bu karakterler 6. Seviye grubuna aittir.
 • Brawl Stars oyununun en yüksek seviyesi yani 7. Seviye olan kromatik karakterleri bulmak diğer karakterlere göre daha zordur. Bu karakterleri çıkartabilmek için çok fazla kutu açmanız gerekebilir.
Yaygın Karakter İsimleriEnder Karakter İsimleriAşırı Ender Karakter İsimleriEpic Karakter İsimleriMistik Karakter İsimleriEfsanevi Karakter İsimleriKromatik Karakter İsimleri
BullEl PrimoPennyFrankGeneSpikeColonel R.
TickBarleyCarlPiperMortisSandyGale
ShellyRosaDarrlyBeaSproutCrowLou
ColtPocoRicoPamByronMaxLeonSurge
Dynamike JackyEdgarMaxAmberColette
Bo  NaniTara  
8-Bit  BibiMr. P  
Nita      
Jessie      
Brock      
Emz      

Brawl Stars Oyun Modları

Bu oyunun çıkartmış olduğu 9 adet farklı haritaları olan modları bulunmaktadır. Her yeni güncellemede bir yeni mod gelmektedir. İşte bu modların neler olduğu aşağıdaki maddelerde yazıyor;

Elmas Kapmaca (3v3)

Bu modun asıl amacı haritanın ortasında bulunan 10 adet elması almak ve o elmasları 10 saniye boyunca elde tutmak. Bu mod 3 vs 3 olarak oynanmaktadır. Oyunun en sevilen modu olarak geçmektedir.

Kuşatma (3v3)

Bu modun asıl amacı en fazla vidayı toplayarak ana makineye iletmektir. Bu vidalar sayesinde büyük robot üretiliyor. Üretilen bu robot ile karşı takımın makinesini yok etmeniz gereklidir. Bu mod 3 vs 3 olarak 6 kişiyle oynanan bir moddur. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz rekabet dönecek bir moddur.

Ödül Avı (3v3)

Bu modun amacı en çok yıldızı toplayan takım kazanır mantığıyla çalışmaktadır. Karşı takımda bulunan her düşmanı öldürdüğünüzde bir yıldız kazanabiliyorsunuz. Bu mod yukarıda saymış olduğumuz 2 modla da aynı şekilde 3 vs 3 olarak oynanmaktadır.

Hesaplaşma (3v3)

Bu mod bildiğimiz hayatta kalma oyunlarına benzeyen ve oyunun en çok oynanan modu olarak 1. Sıraya yerleşmiştir. Mod içerisinde enerji kasalarını toplayarak hayatta kalmaktır. Bu mod 10 bireysel olarak ya da 5 duo takım olarak oynanan bir moddur.

Soygun (3v3)

Bu modun amacı ise karşı rakibin kasasını yok etmektir. Aynı şekilde bu modda 3 vs 3 olarak oynanmaktadır. Rakibin kasasını yok etmeye çalışırken kendi kasanızı kaybetmeyin 🙂

Savaş Topu (3v3)

Bu mod diğer modlara nazaran daha farklı ve daha eğlenceli. Burada bildiğiniz futbol maçı yapıyorsunuz. Bu modda hem rakibe saldırmanız gerek hem karşı rakibin kalesine gol atmanız gerek. 2 gol atan takım maçı kazanır. Fakat maç 1-1 ilerlemeye devam ederse maçta uzatmalara gidilerek kale etrafındaki tüm engeller ortadan kalkar. 1 dakikalık uzatma içerisinde maç durumu hala 1-1 ise maç berabere biter. Bu modda futbol severlerinin sevebileceği tarzda bir mod. Aman gol yemeyin 🙂

Özel Etkinlikler

Sınırlı süreli olan bu özel etkinlikler PvE ve PvP olarak ayrılmaktadır. Şuanlık 2 adet özel etkinlik bulunmaktadır. Bunlar;

Büyük Oyun (1v5)

Bu moda özel etkinlik biletleriyle girebilirsiniz. Bu modda 6 adet oyuncudan herhangi birinde ekstra hız, can ve hasara sahip olabiliyor. Bu modun asıl amacı 2 dakika içerisinde 5 oyuncuyu öldürmek veya 5 oyuncu olarak 1 oyuncuyu öldürmektir. Bu mod en zor modlardan bir tanesi.

Boss Savaşı (Boss vs 3)

Bu moda girebilmek özel etkinlik biletine ihtiyacınız olacaktır. Bu modun asıl amacı devasa büyüklükteki robotu öldürmektir. Bu modu her kazandığınızda basit, orta, zor ve usta seviyeleri olarak kademeli bir şekilde zorluklarınız değişecektir.

Brawl Stars Oyunu TikTok’ta Yer Alıyor!

Brawl Stars oyunu ünlü eğlence platformu olan tiktok üzerinde de büyük bir etkiye sahip. Brawl Stars için çekilen bir çok video bulunmakta ve bu paylaşılan her videonun büyük izlenmelere sahip olduğu gözler önünde.

brawl stars tiktok videolari
Brawl Stars TikTok

Brawl Stars Nasıl Güncellenir?

Bu ünlü mobil oyuna neredeyse her hafta güncelleme geliyor. Peki bu güncellemeleri nasıl yapabilirsiniz. İşte bu soruyu soranlar için hem android hem IOS işletim sistemlerinde hem de emülator üzerinde oyunu güncellemeyi gösterdik.

Android’de Güncelleme

 1. İlk olarak Google Play Store uygulamasına giriş yapın,
 2. Açılan uygulamada sağ taraftaki arama simgesine tıklayın,
 3. Açılan sekmeye oyunun adını yazıp aratın,
 4. Karşınıza çıkan uygulamada ‘Güncelle’ seçeneğine basın.

IOS’te Güncelleme

 1. İlk önce App Store uygulamasına girin,
 2. Daha sonra sağ altta bulunan arama simgesine tıklayın,
 3. Arama kısmına oyunun adını yazın,
 4. Karşınıza çıkan uygulamada eğer ‘Güncelle’ yazısı çıkıyorsa güncelleyebilirsiniz.

Emulator Üzerinde Güncelleme

 1. Kullanmış olduğunuz emulatorde Google Play Store uygulamasını bulun,
 2. Açılan uygulamada sağ üstte bulunan arama simgesine tıklayın,
 3. Arama kısmına oyunun adını yazın,
 4. Açılan sekmede oyunu bulup üzerindeki yeşil ‘Güncelle’ butonuna basın.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz 3 farklı yöntemle Brawl Stars oyununuzu güncelleyebilirsiniz. Aman dikkat mobil veriniz açık kalmasın 🙂

Brawl Stars Oyunu İle Para Kazanma Tekniği 2021

Birçoğunuz brawl stars oyunundan nasıl para kazanabilirim diye sormuştur. İşte bu sorunun cevabını burada farklı yöntemlerle birlikte açıklıyoruz.

Dikkat! Burada yapacağınız işlemleri yapabilmek için emülator olan BlueStacks programına ihtiyacınız olacaktır.

 1. İlk olarak BlueStacks uygulamasını yukarıda anlatmış olduğumuz yöntemlerle indirin,
 2. İndirme bittikten sonra uygulamaya giriş yapın,
 3. Sayfada bulunan bot-tutorial yazısına tıklayın,
 4. Açılan sayfada bulunan turnuva maçlarını takip ederek ne zaman olduğunu ve hangi takımların olduğunu görerek turnuva maçlarına katılabilirsiniz,
 5. Kendinize ait oluşturmuş olduğunuz takımınız ile bu turnuvaları kazanabilirsiniz,
 6. Her turnuvayı kazandığınızda bir level yükselişe geçeceksiniz,
 7. Ardından kazanan takım öne çıkınca daha büyük turnuvalara katılım sağlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Son yöntem;

 • Oyun içerisinde hatalar bulursanız bunları Supercell şirketine ileterek  para kazanma olanağınız yüksek. Bu oyun içerisinde hataları bularak para kazanan insanlar olmuştur. Bunlardan biri de siz olmak istiyorsanız dikkat edin belki bulursunuz 🙂

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu oyunda hile yapabilmek kimine göre çok kolay kimine göre çok zordur. Aşağıdaki yöntemle birlikte kolay bir şekilde elmas hilesi yapabilirsiniz. Aşağıda anlatacağımız yöntem sadece Android işletim sistemli cihazlarda ve emülatorlerde geçerlidir.

 1. Brawl Stars hilesi için gerekli kodları kullanmanız gereklidir,
 2. Brawl Stars’ın APK dosyasını indirerek hile kodlarını kullanabilirsiniz,
 3. APK dosyayı indirirken kurma işlemine ilk geçtiğimizde ekrana ‘Bilinmeyen kaynakları indirmek istiyor musunuz?’ gibi bir soru çıkacak bu soruyu olumlu cevaplayarak ilerliyoruz,
 4. Kurulum bittikten sonra elmas hilesi cihazınıza indirilmiş olacak,
 5. Bu sayede elmaslar hesabınıza eklenmiş olacak. Bu elmasları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Brawl Stars Sınırsız Gem Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars sınırsız gem hilesi mi yapmak istiyorsunuz. Doğru yerdesiniz. İnternet üzerinde sınırsız gem yapabileceğiniz Apk uygulamalar var. Bu uygulamaları kullanarak oyun içerisinde sınırsız kullanabileceğiniz altına sahip olmuş olursunuz. Brawl Stars oyununda elmas hilesi sınırsız elmas veren kodlar bulunmaktadır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz kodlardan bazıları sınırsız elmas verme ihtimali vardır. Deneyin 🙂

Brawl Stars Ücretsiz Elmas Kodları 2021

Aşağıda bulunan kodları yukarıda anlatmış olduğumuz yöntemlerde kullanacaksınız. Her kod tek kullanımlıktır. Haberiniz olsun sizden önce bu kodları kullananlar olmuş olabilir 🙂

Bu oyunda elmas kodlarını kullanmak için oyun içerisinde olmanız gerekmektedir. 9 haneli olan bu kodlar harfler ve rakamlardan oluşmaktadır. Kodu kullanabilmek için elmas ticareti bölümüne gelerek kodlarınızı yapıştırmalısınız. Ardından onay tuşuna basmalısınız. Eğer ‘Geçersiz Kod’ diye bir yazı alırsanız kod ya geçersizdir ya da daha önce kullanılmıştır.

 • 2O3PTNVHRX
 • FPVM2SOTP
 • ELO4GKRO32
 • 2LVMDCN3C
 • 2XB2GATPA
 • 4K2OTTNVHA
 • SDN2HDBVG2
 • 42VB2X2VCG4
 • CP2KDVNF21
 • X2NH3BCHS
 • 53PCM2BXH
 • 42XN3H2TP

Elmas Kodlarını Nasıl Kullanabilirim?

Bu oyunda elmas kodlarını kullanmak için oyun içerisinde olmanız gerekmektedir. 9 haneli olan bu kodlar harfler ve rakamlardan oluşmaktadır. Kodu kullanabilmek için elmas ticareti bölümüne gelerek kodlarınızı yapıştırmalısınız. Ardından onay tuşuna basmalısınız. Eğer ‘Geçersiz Kod’ diye bir yazı alırsanız kod ya geçersizdir ya da daha önce kullanılmıştır.

Brawl Stars Nasıl Hızlı Jeton Alabilirim?

Brawl stars oyununda hızlı jeton kasmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yeri okuyorsunuz. Oyunda hızlı jeton alabilmek için size verilen görevlerin hepsini yerine getirmeniz gereklidir. Her görevin verdiği jeton farklıdır.

 1. Brawl Pass bölümüne girin,
 2. Yukarı kısımda bulunan görevler yazısına tıklayın,
 3. Açılan sekmede olan görevleri yaparsanız çok hızlı bir şekilde jeton kasabilirsiniz.

Brawl Stars Jeton İle Neler Alabilirim?

Almış olduğunuz jetonlarla birlikte aşağıda bulunan 5 adet eşyayı alabilirsiniz. İşte o eşyalar;

 • Güç Puanı
 • Elmas
 • Büyük Kutu
 • Mega Kutu
 • Savaş Kutusu

Brawl Stars Altın Nasıl Kasılır?

Oyunda bulunan Altın adındaki para birimi sadece karakter gelişimi içindir. Altını günlük fırsatlardan edinebilirsiniz. Altın ile güç puanı alarak karakterlerinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz. Savaşçınızı yükseltmek için çok fazla altına ihtiyacınız olacak.

Brawl Stars Love You Yazısı Nasıl Eklenir?

Oyun içerisinde adınıza LoveYou yazısını eklemek isteyebilirsiniz. Fakat oyun buna normal şartlarda izin vermiyor. İzin vermediği içinde yazdığınız taktirde sansür ekliyor. Sansür olmadan bu tarz yazıları eklemenin bir yolu var.

 1. Klavyenizin emoji bölümüne girin,
 2. Açılan bölümde ‘love you’ yazısını bulun,
 3. Eğer kullandığınız klavyede bu yazılar yoksa farklı bir uygulama sayesinde farklı bir klavye indirerek tekrar deneyin,
 4. Aynı şekilde yine yazamıyorsanız internet üzerinde ‘love you’ yazısını bulup kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntemle şekilli yazıları isminize ekleyebilirsiniz.

Brawl Stars Taş Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl stars oyunun taş hilesi yaparak daha fazla savaşçıya ulaşabilirsiniz. Bunun için internet üzerinde bulunan herhangi bir taş hilesi sitesine girin. Daha sonra açılan kısma ID’nizi ve kaç taş istediğinizi yazın. Ardından hesabınıza taşlarınız gelmiş olacaktır.

Yorum

Yorum Yap