Sosyal Medya

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023 (Aylık 15.000 TL)

Günümüzde birçok kişi anket doldurarak para kazanmak direkt gelir kaynağı olarak ya da ek gelir olarak internetten para kazanmanın yöntemlerini araştırıyor. Bunun için birçok yöntem mevcut. Bunlardan biri de anket doldurmak. İnternetten anket doldurarak para kazanma yöntemi herkes tarafından kolay bir iş olarak görülse de bu işin de özen gerektiren noktaları vardır.  Biz de bu içeriğimizde sizler için anket doldurarak para kazanma yöntemleri ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık.

Anket Doldurarak Para Kazanmak Gerçekten Mümkün Mü?

Evet mümkün. Bunun en önemli sebebi, büyük şirketlerin piyasaya yeni bir ürün çıkartacaklarında ya da mevcut bir ürünü değerlendirip geliştirmek amacıyla piyasa araştırmasına ihtiyaç duymalarıdır. Sistem üzerinden üye olarak kolay bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde ürünleri ve hizmetleri değerlendirme olanağı da yakalamış olursunuz.

Ancak anket doldurmakla ilgili bazı dezavantajlar da söz konusudur. Cv’nize ekleyebileceğiniz bir tecrübe oluşturmaz. Para kazanmanızı sağlar ama size tam manasıyla yeni bir iş kolu yaratmış olmayacaktır.

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2023

anket doldurarak para kazanma doğruluğu ve güvenilir olması nedeni ile en çok tercih edilen ve en güvenilir anket doldurarak para kazandıran siteler hangileridir listeledik:

 • ySense
 • My Iyo
 • Toluna
 • MarketAgent
 • Fikir Pazarı
 • LifePoints
 • ValuedOpinions
 • Panel Station
 • JTN Panel
 • SurveyPago
 • Mobrog
 • İpsos
 • Acop
 • SurveySavvy
 • OpinionOut Post
 • Yougov
 • Joinhiving
 • Profilic.co
 • I-Say
 • Panelbase anket doldur para kazan siteleridir.

Anket Doldurarak Para Kazanma Uygulaması Hangileridir?

Anket doldurma işi için birçok internet sitesinin yanı sıra çok sayıda uygulama da mevcuttur. Bu uygulamalar aracılığıyla kolay bir şekilde para kazanmaya başlamanız mümkündür. İşte o uygulamalardan bazıları şunlardır:

 • Swagbucks: Aynı anda hem anket doldurabilir hem de video izleyebilirsiniz. Bu sayede para kazandıran bu uygulama ile aylık 500 TL kazanç sağlamanız mümkündür. Tüm dünyada en çok indirilen anket uygulamalarının başında gelmektedir.
 • Surveysonthego: Doldurduğunuz her anket için yaklaşık 1 dolar alabilirsiniz.
 • Google Ödüllü Anketler: Doğrudan Google’a ait bir anket uygulamasıdır. Aylık 30 TL kazanç elde etmeniz mümkündür. Kazandığınız bu ödülleri sadece Google Play Store’da yer alan uygulamalar da harcayabilirsiniz. Hiçbir şekilde nakit olarak kullanamazsınız.
 • iPoll: Düzenli olarak size anketler gönderen bir uygulamadır. Bu yolla para kazanmanızı mümkün kılar.
 • iBotta: Bu uygulama ile anket doldurarak, fotoğraf çekerek, video izleyerek ve buna benzer birçok yol ile para kazanmanız mümkündür. Yüksek kazanç vaadi olmayan bu uygulama ek gelir elde etmek için idealdir.
 • Money App: Bu uygulamada da video izleyerek, anket doldurarak para kazanmanız mümkündür. Yaklaşık 1 milyon kullanıcı sayısına ulaşan uygulamada referans sistemi de bulunmaktadır. Arkadaşlarınızı davet ettikten sonra kazancınız artacaktır. Yaklaşık 3 gün içinde ödemeleriniz sisteme yüklenmektedir.
 • OnePulse: Anket doldurarak para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Anket Doldurarak Para Kazanma 2023 Siteleri Nelerdir?

Anket doldur para kazan siteleri 2023 yılında Türkiye için anket sıklığı çok da tatmin edici olmuyor. Türkiye’de kullanıcı veri tabanını yeni oluşturduğunu belirten şirket, çok ender anket gönderiyor.

Toluna Anket Doldurma ve Reklam İzleme Sisteminden Para Kazan!

Son zamanlarda ülkemizde en çok kullanılan anket doldurma sitesidir. Türkçe dil desteğinin olması da bu konuda artı sağlamaktadır. Aynı zamanda mobil uygulaması da mevcuttur. Puan sistemi kullanılmaktadır. Diğer anket sitelerinden ayrılan bir özelliği ise puanların geçerli olduğu belirli bir süre olmasıdır. 6 aydan fazla kullanılmayan puanlar hesabınızdan silinecektir. Sistem ilk kayıt olduğunuzda size 500 puan vermektedir. Tamamlanan her anket için 15 ile 50.000arasında puan kazanabilirsiniz. 3.000 puan = 1 dolar Puan karşılıklarını alabilmeniz için en az 40.000 puana ihtiyacınız vardır. Ayrıca 80.000 puan karşılığında n11 alışverişlerinizde kullanmanız için 50 TL ‘lik hediye çeki kazanırsınız.

MarketAgent Anket Sitesinde Anket Doldurarak Para Kazanmak Mümkün!

MarketAgent anket sitesi de çok sayıda kullanıcı olan platformlardan biridir. Yaklaşık 1,3 milyon üyesi mevcuttur. Puan sistemi mevcuttur. Aynı zamanda referans sistemi ile de kazancınız artmaktadır. 100 puan= 1 Euro Anket başına100 puan kazandırmaktadır. Referans sistemi ile üye olan her kişi için 0,5 Euro kazanç sağlarsınız. (Üye ilk anketini doldurduğu zaman yüklenir) Ödemelerinizi alabilmeniz için alt bir limit bulunmamakla birlikte minimum 3 anket doldurduktan sonra puanlarınıza karşılık gelen miktarı hesabınıza aktarabilirsiniz. Türkiye’deki kullanıcılara anket gönderim sıklığı ayda 2-3 ankettir.

ValuedOpinions Çevrimiçi Anketler İle Para Kazan

Kullanıcılar arasında en çok güven duyulan anket doldurma sitelerinden biridir. Puan sistemi mevcuttur. Bu puanları hediye çeki olarak kullanabilirsiniz.
Ortalama bir anketin süresi 15 dk’dır. Anket başına 5 ile 30 puan kazanabilirsiniz.
Hediye çeki oluşturabilmeniz için minimum sınır 450 puandır. Hediye çeki kazanabileceğiniz firmalar; HepsiBurada, TeknoSa ve CY:SEND ‘dir.
Rozet sistemi mevcuttur. Anket doldurdukça, profilinizi genişlettikçe seviyeniz artmakta ve bu da kazancınızı arttırmanızı sağlamaktadır. Kullanıcı yorumlarına göre, anket gönderim sıklığı az, katılımcı sayı ve süre kısıtlaması mevcuttur. Az sayıda anket göndermesine rağmen kazandığınız hediye çeklerini en kısa sürede tanımladığı için güvenilir siteler arasında görülerek tercih edilmektedir.

SurveyPago Anket Doldur Ödüller Kazan!

Anketleri doldurmaya başladıktan sonra para kazanmaya başlarsınız.
Tamamlanana her anket için 0,25 ile 5 dolar arasında para kazanırsınız.
Kazandığınız paraları nakit olarak kullanmanız mümkün değildir. Türkiye’de sadece YemekSepeti hediye çeki olarak kullanabilirsiniz. Müsait anketleri görebilmek için paneli güncel olarak takip etmeniz önemlidir. Yapılan kullanıcı yorumlarına göre, haftada 2-4 anket gönderimi yapılmaktadır. Yine gelen şikâyetlerden biri ise hediye çeklerinin geç tanımlanmasıdır.

Panel Station Anket Doldur Alışveriş Çeki ve Para Kazan!

Dünya çapında toplam 35 ülkede hizmet vermektedir. Profilinizi tamamen doğru şekilde doldurmanız bu site için ekstra önem taşımaktadır. Ardından mail adresinize gönderilen anketleri doldurarak para kazanırsınız. Doldurulan anket başına 0,5 TL kazanırsınız. Pek çok anket sitesi gibi, bu sitede de referans sitemi mevcut olup bu şekilde gelirinizi arttırabilirsiniz. Ülkemizdeki bir çok önemli marka bu anket sitesini tercih etmektedir.

I-SAY Fikrini Paylaş Para Kazan!

Türkçe dil desteği olan site dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip anket doldurma platformlarından biridir. Anket doldurarak aylık ortalama 200 TL kazanmanız mümkündür. Kazandığınız ödülleri hediye çeki olarak kullanabilirsiniz.

OpinionOutPost Güvenilir Anket Doldur Para Kazan!

Maalesef Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Ancak Türkiye’deki çok sayıda kullanıcıya yönelik anketler mevcuttur. Siteye üye olabilmek için öncelikle İngilizce kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. İngilizce bilmeyen kullanıcıların tercih etmemesi gereklidir.

LifePoints Görüşün ile Para Kazan

Kullanıcıların, Türkçe dil desteği olması sebebiyle oldukça ilgi gösterdiği anket doldurma sitesi şu an 16 ülkede 5 milyona yakın üyesiyle hizmet vermektedir.
Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar Puan sistemi mevcuttur. Doldurduğunuz her anket için puan kazanmaya başlarsınız. Nakit çekimi için minimum sınır 15 dolardır. Bu sınıra ulaşmak için 1150 puan toplamanız gerekmektedir. Yine Türkiye’de PayPal sistemi kullanıma kapalı olduğu için nakit çekimi mümkün değildir. IKEA, Boyner, Getir ve Nektar Organik markalarından hediye çeki kazanabilirsiniz. Anketler ortalama 30 puan değerindedir. Kullanıcı yorumlarına göre anket gönderilme sıklığı memnun edicidir. Bunun yanında hak ettiğiniz hediye çeklerinin tanımlanması 2-3 haftayı bulması sebebiyle şikayetler oluşmaktadır. Kullanıcı yorumlarına göre memnuniyet oranı 8/10’dur.

Google Ödüllü Anketlerle Nasıl Para Kazanılır?

Kullanıcıların genellikle uygulama üzerinden anket doldurmayı tercih ettiği bu sistemde anket başına 0,60 TL gibi bir rakam kazanabilirsiniz. Maalesef Türkiye’de Google tarafından çok az anket gönderilmektedir. Kullanıcılar ayda bir ankete erişebildikleri ve bu anketten de çok düşük bir miktar elde ettikleri için şikayet etmektedirler. Sistemin bir diğer dezavantajı ise 1 yılsonunda kazandığınız paraların silinmesidir. Türkiye için çok da artısı olmayan bu sistem yurtdışında aktif olarak kullanılmakta ve kullanıcılarına iyi gelirler sağlamaktadır. Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirmek ve kullanıcı yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız.

Anket Doldurarak Aylık Ortalama Ne Kadar Kazanç Elde Edersiniz?

Anket doldurarak elde edeceğiniz aylık ortalama kazanç miktarı harcadığınız emek ve zamanla doğru orantılı olacaktır.

Anket sitelerinden ödemelerinizi alabilmeniz için bazı puanları toplamanız ve alt limit miktarına ulaşmanız gerekmektedir. Anket başına 10 puan ve 0,05 puan kazanabilirsiniz. Genel olarak ulaşmanız gereken limitler anket başına kazandığınız puan ve para miktarıyla orantılı olarak belirlenir. Bu tür bir örnek içinse ortalama 50 Dolar’a ve 1000 anket puanına ulaşmanız beklenmektedir. Günde ortalama 2 anket size ulaştırılır ve 3 ayda 50 dolar limitine ulaşabilirsiniz. Ayda 16 dolar yani 134 lira para kazanmanız anlamına gelir. Kimileri için bu uğraşmaya değmeyecek bir iştir. Birçok anket doldurma sitesi için örnekte verdiğimiz miktarlardan daha az kazanmanız maalesef ki mümkündür.

Dentavox nedir?

Diş anketleri yapan bir firmadır.

Anket Doldurara Çok Para Nasıl Kazanırım?

Günlük anket sayısını yükselterek ve farkı sitelerden anket doldurarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Ysense güvenilir mi?

Anketler ve reklam tıklamalarıyla ayda 50 dolar civarı para kazanmak mümkün, ayrıca güvenilir olduğu belirtilen bir sitedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu