Kılıçdaroğlu'nun evi yandı kül oldu !

350 izlenme2018-09-28 12:14:13
Reklamlar

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde çıkan yangında Kılıçdaroğlu'nun babaevi ve 2 yakınına ait 2 ev ile eklentilerinde büyük çapta hasar oluştu. Yapılan müdahaleler sonucu söndürülen yangının çıkış nedeni araştırılıyor.


Köylülerin tüm çabalarına rağmen kontrol altına alınamayan alevler, bir süre sonra Kılıçdaroğlu'nun amcası Mehmet ve kuzeni Hasan Karabulut'a ait 2 ayrı ev ve eklentilerine de sıçradı.

Durumun bildirilmesiyle olay yerine önce Nazımiye Belediyesine ait itfaiye araçları sevk edildi. Alevlerin kontrol altına alınamaması üzerine Tunceli Belediyesi ve Orman İşletme Müdürlüğü'nden destek istendi.

Yapılan müdahaleler sonucu söndürülen yangının ardından soğutma çalışmalarına başlandı.

Yangının çıkış nedeninin araştırıldığı belirtildi.

Kırmızıçiçek, ekiplerle hızlı şekilde olaya müdahale ettiklerini aktararak, "Tüm çabalarımıza rağmen yangın 3 evi sarmıştı. Talebimiz üzerine merkez belediyemiz ile Orman İşletme Müdürlüğünden ekip istedik. Yangını kontrol altına almak için çalışmalarımız devam ediyor. Evler kullanılamaz durumda. Yangının çevredeki ormanlık alan ve evlere sıçramaması için önlem aldık." ifadelerini kullandı.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çiftlik Bank'ın Tosuncuk'unun yeni görüntüleri ortaya çıktı! Ekrem İmamoğlu Türkü Söyledi. Sosyal Medya Yıkıldı Ünlü Sanatçı Hayatını Kaybetti Athena Gökhan'dan 'Ekrem İmamoğlu' mesajı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu'nun evi yandı kül oldu !